3. Dünya Savaşı’nın İçinden Geçerken

3. Dünya Savaşı’nın İçinden Geçerken Şimdi üçüncü paylaşım zamanı geldi diyorlar ve paylaşmaya başlıyorlar bu paylaşımın merkez üssü ise Türkiye ve çevresi.

3. Dünya Savaşı’nın İçinden Geçerken

Dünya Savaşı’nın İçinden Geçerken; Yeni bir savaş taktiği yani 3. Dünya Savaşı’nın içinden geçerken aslında 3. Dünya Savaşı’nın eskiden olduğu gibi ülke orduları karşı karşıya gelip birbirine giriş miyor vekiller kullanıyorlar değişik unsurlar kullanıyorlar, Mesela  iki ana unsur var bir tanesi DİJİTAL AKTİVİSTLER İkincisi de LEJYONERLER bu lejyonerler içine Nusra ,IŞİD gibi işte El Kaide gibi PKK gibi YPG gibi hepsi bütün bu unsurlar var. Yani bir taraftan paralı askerler işte BLACKWATERS gibi Erik Prince adamlar terörist ihraç eden küresel gazeteci görünümlü ajanlar ihraç eden bir yapı var.

Kolombos Şövalyeleri

Erik Prince denen canavarın Katolik Evangelist bir örgütle yakından ilişkili var. Bu Birliğin Bu adamın içinde olduğu örgütün manifestosu şöyle bu yüzyıl Hristiyan tarihinde en büyük misyoner genişlemenin gerçekleştiği 100 yıldır 3000 yılın ilk 100 yılında yani 2100 yılına kadar bu genişleme daha da büyüyecektir dünya Evanjelik ve katoliklerin birlik ve büyümesine Tanık olacaktır diyor. Bu adam aynı zamanda Kolombos Şövalyeleri adlı örgütün üyesi Bunlar ne diyorlar. Biz kutsal toprakları işgal edeceğiz Biz Haçlı Seferleri’nin sonunu getireceğiz diyen örgütün ve aynı zamanda üyesi bütün dünyada Hristiyan hâkimiyetini savunuyor ve bir kitabı var Sivil Savaşçı bakın ne diyor Erik Prince bir röportajında kullandığı şu cümleler Herkes silahlanacak Tıpkı yeremya peygamberin İsrail’de Tapınağı inşa ederken bir elinde Kılıç diğerinde mala tuttuğu gibi diyor.

Erik Prince Diyor ki;

Hatırlıyor musunuz birileri çeşitli ülkelerde Normal vatandaş berber Ahmet Efendi ya da Kasap Mehmet efendiyi alıyor sizi silahlandıralım  size silah kullanmayı öğretelim size savaşmayı öğretelim diyorlar, Türkiye’de de bunun olduğuna dair bazı laflar dönüyor basıldı bazı başka ülkelerde de oluyor bu normal sivil vatandaşların silahlandırmak İşte bundan bahsediyor Erik Prince diyor ki insanları savaşmaya hazırlayalım ona göre televizyon programları yapılsın herkes savaşmaya hazır olsun bir ruh yaratalım diyor kitap çok ilginç Peki bütün bunlar niye ? Neden Yani ne için bu halde bunu birçok kez tekrarladım ama şöyle kısaca bir iki cümle ile şunu söylemek lazım dünya bir sıkışma içinde ve dünyadaki bütün kaynakların doğal kaynakların zenginliklerin dörtte üçü Türkiye ile Çin arasında Dolayısıyla öyle bir an geldi ki, 1. Dünya Savaşı 2 paylaşım Şimdi üçüncü paylaşım zamanının zamanı geldi diyorlar ve paylaşmaya başlıyorlar bu paylaşımın merkez üssü ise Türkiye ve çevresi.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.