ABD Türkiye’ye Karşı Yunanistan’ı Neden Destekliyor

ABD Türkiye’ye Karşı Yunanistan’ı Neden Destekliyor 1800’lerden günümüze dek öğretilen Batı uygarlığının kökü Antik Yunan’dır, Batı, üstünlüğünü Antik Yunan’a borçludur

ABD Türkiye’ye Karşı Yunanistan’ı Neden Destekliyor

ABD Türkiye’ye Karşı Yunanistan’ı Neden Destekliyor; ABD eski Dışişleri Bakan Yardımcısı Bryza, Türkiye’ye karşı Yunanistan’ı desteklemelerinin, 1800’lerden günümüze dek öğretilen: Batı uygarlığının kökü Antik Yunan’dır, Batı, üstünlüğünü Antik Yunan’a borçludur, yargısından kaynaklandığını söylüyor.

Küresel Toplum Mühendisliği

İşin bizi şaşırtmayan tarafı ise Bu ve bunun gibi algı ve sempati mühendisliği yapanların dertleri Türkiye değildir hiç bir zaman. Küresel toplum mühendisliği yapan bu zevatlar Erdoğan dan ödüllerini Mislisiyle almaktadırlar. Küresel şirketler kurup Türk insanın içerideki 5’Li Çete’nin yaptığı gibi ihaleleri alıp ara sırada böyle şirin görünmek için bir programda böyle kelimeler söylemek onlara bir şey kaybettirmiyor. Bizi aptal sanıyorlar hala sanki biz ne olduğunu neler döndüğünü bilmiyoruz. Bu ve bunu gibilerin on dakikalık programlarda Türk Halkına bak bu adam bizden yana tavır almış helal olsun denilmesini bekleyen iç düşmanlar kendilerini gülünç duruma düşürdüklerinin farkındalar Hiç kimse Türk Milletine aptal muamelesi çekemez. Olanların farkındayız !

Türkiye Denize Çıkan bir Kıta Devleti

Cem Gürdeniz’e göre ; ABD liderliğindeki Anglosakson dünya başta Hint-Pasifik olmak üzere her alanda geriliyor. Asya’nın (kıtanın) denize çıkışı önlenemiyor. Türkiye denize çıkan bir kıta devleti olarak coğrafi gücünü kendi jeopolitik hedefleri için kullanmalıdır.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.