REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SON TURK HABER

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçeli Bu Kötülükleri Ne Karşılığında Yapıyor ?

Bahçeli Bu Kötülükleri Ne Karşılığında Yapıyor ?. Ne istiyor Türkiye’den nereye vardırmak istiyor başkanlık sistemine ilk o karşıydı En ateşli taraftar oldu 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bahçeli Bu Kötülükleri Ne Karşılığında Yapıyor ?
1 views
30 Eylül 2022 - 20:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçeli Bu Kötülükleri Ne Karşılığında Yapıyor ? ; Bahçeli yaptığı açıklamayla korkunç bir kötülük yapıyor bu ülkeye ben hakikaten anlamıyorum. Sayın Bahçeli gerçekten ülkeye bu kadar kötülüğü niye yapıyor? Ne karşılığında yapıyor aklım almıyor şimdi o yaptığı açıklama iktidarın toplum nezdinde laikliği ortadan kaldırıcı çabalarını üzerini örtme, hani Bunlar dindarlığa karşı diye yaptığı propagandayı meşrulaştırıcı bir çizgide durdu öyle korkunç bir açıklama ki o ! Yani bizim laikliği savunmamız inancın siyasete malzeme yapılmasına Feryat etmemiz inancın toplumsal ilişkilerde belirleyici bir faktör haline getirilmesinin yanlış olduğunu söylememiz, Bahçeli‘ nin yaptığı açıklamayla bir din düşmanlığı olarak tanımladı.

Burada kimse kimsenin müslümanlığını sorgulama hakkına sahip değil. Bahçeli’nin en azından kendimi de katarak söylüyorum ki ben de çok Feryat edenlerden biriyim laiklik konusunda.Öyke ki Bahçeli’ nin hele benim Müslümanlığı mı sorgulama benim Müslümanlığımı test etme hakkına hiç sahip değil. 

Bahçeli’nin Türkiye’den İstediği Ne ?

Ben anlamıyorum gerçekten Bahçeli‘nin bu soruya bir cevap vermesi lazım. Ne istiyor Türkiye’den nereye vardırmak istiyor başkanlık sistemine ilk o karşıydı, sonra en ateşli taraftar oldu BAŞKANLIK SİSTEMİ‘ne. Şu sorumuza cevap vermek zorunda.Mesela bu yaptığınız Müslümanlığa aykırı mıydı ? O zaman bu yaptığınız başörtülü kadınları Sorumluluğunuzda olan Sosyal Tesislere almıyordunuz. Devlet’ten bahsetmiyoruz bu olay da , başörtülü kadınları sosyal tesislere koymamak Müslüman bir ülke’ye O zaman yakışıyor muydu ?Peki ne oldu bugün ne oldu da laikliği kaldırmak sevdalısı iktidarın laikliği tahrip edici politikalarına bu kadar cansiperane bir şekilde Destek verir hale geldi. Bence bu soruya bir cevap vermesi lazım nedir Bahçeli’nin Türkiye’den istediği ne ? Ne için böyle yapıyor ? Bu ülke bir şekilde bir çatışmaya sürüklesin bir şekilde bir kargaşaya sürüklensin bir şekilde bir içinden çıkılmaz hale sürüklesin. Ne karşılığında bütün bunları yapıyor akıl alır gibi değil kafasında burayı İslam devletine çevirme çabasında olan bir iktidarın bu eleştirileri bu itirazları bu feryatları bu isyanları bastırmak için kullandığı din düşmanlığı argümanını. Bahçeli’nin açıklamaları net bir şekilde ortaya koydu durumun vehametini.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu