Bu Sefer Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin

Bu Sefer Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin Suriye Macerasının Türkiye’ye Maliyeti 144 .8 milyar dolar.Yeter artık  2023 Seçimlerinde Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin. 

Bu Sefer Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin

Bu Sefer Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin; Suriye’de iç savaş bitti iç savaş bitmesine rağmen bunları burada tutmaya çalışmak, Türk halkına eziyettir ve bu eziyeti AKP yapıyor sarı muhalefette de buna sessiz kalıyor. Biz de diyoruz ki bu insanlara eğer yardımları durdurursak zaten büyük bir bölümü geri dönecekler. Yeter artık bu yükü daha fazla taşımak zorunda değil bu millet.

Türk Milletinin 20 yılda 3 buçuk trilyon dolarını AKP hükümetleri harcadı. Bunun içinde vergiler var bunun içinde özelleştirme gelirleri var bunun içinde dış borçlar var bunun içinde 50 milyar dolarlık Emlak sattılar onların parası var üç buçuk trilyon dolar, Cumhuriyet tarihinde hiçbir hükümet bu kadar büyük bir kaynağı kullanmadı. Hırsızlıkla yolsuzlukla yalan dolanla Türk halkının kaynaklarının Türk halkının emeğinin nasıl sömürüldüğünün çalındığının ve yurtdışına transfer edildiğinin gösterdiği binlerce belge var devlet kaynaklarında.

Suriye Macerasının Türkiye’ye Maliyeti

 144.8 milyar dolar 144 .8 milyar dolar Türkiye’ye toplam maliyeti Suriye macerasının sonunda bu korkunç rakamla karşılaşıyoruz.

Sağlık harcamalarını biz karşılıyoruz eğitim harcamalarının biz karşılıyoruz ilaç harcamalarını sosyal yardımları biz yapıyoruz. Bütün bunlar yapılmasına rağmen kendileride kayıt dışı çalışarak ülke hasılasından pay alıyorlar. Biz de diyoruz ki; Türk vatandaşına yapın aynı yardımları.

 2023 Seçimlerinde Atı Alan Üsküdar’ı Geçmesin

Suriyeliler döndüğünde ne olacak ? Bunlar döndüğünde yılda 9 milyar dolar cebimizde kalacak 7 milyar dolar insani yardımı yurt dışına yapılan israfı durduracağız. 16 milyar dolar Türk halkının cebinde kalacak para Türk halkı için harcanacak. Yüzde yirmi enflasyon düşecek ev kiraları hayat şartları düzelecek Türk toplumu nefes alacak. İçişleri Bakanı Türkiye’nin işgaline Ses çıkarmayan Türkiye’nin uyuşturucu Cennet olmasına ses çıkarmayan politikalarına karşı bizde ZAFER PARTİSİ olarak bu politikalara en sert şekilde müdahale etmeye devam ediyoruz.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.