Doç.Dr Sinan ATEŞ Suikastinde GLADIO İşin Neresinde ?

Doç.Dr Sinan ATEŞ Suikastinde GLADIO İşin Neresinde ? Sinan Ateş cinayeti, “mafya+siyaset+devlet” üçgeninde oluşan kirli ve karanlık ilişkileri ortaya çıkaracak yeni bir Susurluk vakasıdır. Cinayet çözülürse yeni mafya unsurları, siyasetteki azmettiricileri ve bu tetikçilerin Gülsuyu gibi hangi olaylarda kullanıldığını öğreneceğiz.

Doç.Dr Sinan ATEŞ Suikastinde GLADIO İşin Neresinde ?

Doç.Dr Sinan ATEŞ Suikastinde GLADIO İşin Neresinde ?; TUTUKLU SAYISI 6’A YÜKSELDİ! Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetinde gözaltına alınan şüphelilerden 3’ü daha tutuklandı. Nönetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilen zanlılardan U.K, M.U. ve M.Y. tutuklandı, E.U. ise yurt dışına çıkma yasağıyla serbest bırakıldı.

Türkiye’de “iktidar” x “ana muhalefet” çekişmesi yok; Küreselci emperyalizmin Türk Devrimi’ni, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ilkelerini ve Ulus-Devleti geride en küçük bir iz dahi kalmayacak biçimde yok etmek üzere anlaşıp aralarında işbölümü yapmış yerli işbirlikçileri var.

Sinan Ateş cinayetinin şüphelisi eski Ülkü Ocakları yöneticisi Tolgahan Demirbaş’ın MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un evinde gözaltına alındığı ortaya çıktı Ancak şüpheli Demirbaş, ifadesi alınmadan savcılık kararıyla serbest bırakıldı.

Hür Hukukçular, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı merhum Sinan Ateş suikastıyla ilgili mevzuat ve soruşturma işleyişiyle ilgili çok önemli açıklamada bulundular.

Sinan Ateş cinayeti, “mafya+siyaset+devlet” üçgeninde oluşan kirli ve karanlık ilişkileri ortaya çıkaracak yeni bir Susurluk vakasıdır. Cinayet çözülürse yeni mafya unsurları, siyasetteki azmettiricileri ve bu tetikçilerin Gülsuyu gibi hangi olaylarda kullanıldığını öğreneceğiz.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.