Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması 13 milyon yabancı doldurulan Türkiye’de artık Türkiye’nin bir Konfederasyon olduğunun ifadesidir bu.

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması Düzenleniyor muş ve Kaymakamlık tarafından iptal edilmiş.Hakikaten ne oluyor ya böyle şimdi bakıyorsunuz, Esenyurt Belediyesinin düzenlediği Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması  Esenyurt etkinliği iptal edildi diyor etkinlik belediye ve İl Dernekler birliği ile birlikte düzenleniyordu. Esenyurt Kaymakamı da sözlü olarak İl Dernekler Birliği Başkanı etkinliğin Türk Örf adet ve geleneklerini uygun olmadığını ve şehrin imajının bozulmaması gerektiğini ve bu nedenle Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması iptal ediliyor.

Esenyurt’taki Uganda Güzellik Yarışması

Şu anda böyle bir güzellik yarışması deyip geçebilirsiniz önce güzellik yarışması hakkında bilgi verelim bu güzellik yarışması yani Esenyurt’taki Uganda güzellik yarışması 6 yıldan beri düzenleniyor muş hatta pandemi sürecinde de  kaçak Olarak düzenlenmiş.

Türkiye’nin bir Konfederasyon Olduğunun İfadesi Mi?

Yani Esenyurt’un Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından yönetilen, Belediyesi duyuru yapmış ve iptal edilmiş. Bu nedir biliyor musunuz bu 13 milyon yabancı doldurulan Türkiye’de artık Türkiye’nin bir Konfederasyon olduğunun ifadesidir bu.

 Konfederasyon nedir Adnan Tanrıverdi’yi hatırlıyor musunuz. Cumhurbaşkanı danışmanı biliyorsunuz paralel Sadat’ın onlar 3 yıl boyunca hangi kongreyi yapmışlardı Türkiye’de İstanbul’da İslam Devletleri Birliği Adı altında şeriat kanunlarıyla yönetilen ASRİKA Devleti adını koydukları Afrika ve Asya Ülkelerini kapsayan şeriat devleti.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.