İdlib’de Neler Oluyor

İdlib’de Neler Oluyor Bunu biz açıklamak zorundalar Türk askeri başka bir ülkenin topraklarında ne arıyor bunu açıklamak zorundadırlar.https://youtu.be/cPPbJMQCRq8

İdlib’de Neler Oluyor

İdlib’de Neler Oluyor, Neden Şehitler Geliyor? ; İdlib’de Türk askerleri niye ölür neden ölüyor ! Bunu birisi açıklamak zorundadır. İdlip’den Şehitler niye gelmeye devam ediyor. AKP iktidarı orada ne arıyor ? İdlip’ te çünkü sıkışıp kalmış küresel cihatçı terör örgütleri var bu örgütlerle, Türkiye Cumhuriyeti‘nin hala Anayasası’nda laik demokratik bir hukuk devleti dir yazan, Türkiye Cumhuriyeti’nin bu cihatçı silahlı örgütlerle ne işi var . Bunu bize açıklamak zorundalar Türk askeri başka bir ülkenin topraklarında ne arıyor bunu açıklamak zorundadırlar.

İdlip’de Türk Askerleri niye Ölür neden Ölüyor

İdlip’te Türkiye’nin verdiği Daha doğrusu AKP iktidarının verdiği sözleri tutmalarını beklediklerini Söyleyen RUSYA,İRAN geçen hafta dedi ki; Türkiye İdlip’te verdikleri sözü tutmadı. AKP ne dedi peki aman siz operasyon yapmayın ben oradaki silahlı grupları ki, bunların büyük bir çoğunluğu katil Orada büyük katliamlar yapmışlar Suriye’de insanları katletmişler çocukları kadınları katletmişler ,erkeklerini öldürdükleri kadınları alıp pazarda satmış bu alçaklar kurdukları pazarlarda sattılar cariye diye. Böyle ilkel ortaçağ artığı bir takım örgütler bunlar.

Hulisi AKAR gitti ! Suriye’deki örgütleri birleştirip Suriye milli ordusu diye bir Ordu kurmaya çalıştı. Şimdi ne adına gitti ? Kim adına gitti açıklama var mı ? Amerika Birleşik Devletleri orada PYD ve YPG dışında kimseyle iletişim kurmuyor ve kimseyi muhatap almıyor. Afganistan’ı terk eden Amerika Suriye’ de durmayacaktır. Bunu unutmayın Ve bu hamlesiyle TÜRKİYE ‘nin Astana ve Soçi süreçlerinden de kopmuş olduğunu söyleyerek gözdağı verdi. Oradaki verilen sözlerden biri neydi 3 ay içinde TÜRKİYE İdlip’ i boşaltacak ! Boşaltmadı. Sonuç Olarak AKP iktidarının Maceracı dış politikası nedeniyle İdlip’ten hala Şehitler geliyor. 

İdlib’de Neler Oluyor

Türk Askeri Başka bir Ülkenin Topraklarında ne Arıyor

İdlib’de Neler Oluyor, Neden Şehitler Geliyor? ; İdlip’de Türk askerleri niye ölür neden ölüyor ! Bunu birisi açıklamak zorundadır. İdlip’den Şehitler niye gelmeye devam ediyor. AKP iktidarı orada ne arıyor ? İdlip’de çünkü sıkışıp kalmış küresel cihatçı terör örgütleri var bu örgütlerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin hala Anayasası’nda laik demokratik bir hukuk devleti yazan, Türkiye Cumhuriyeti’nin bu cihatçı silahlı örgütlerle ne işi var . Bunu biz açıklamak zorundalar Türk askeri başka bir ülkenin topraklarında ne arıyor bunu açıklamak zorundadırlar.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.