İsrail ile Türkiye’nin Çok Yakın İlişkisi Olması için AKP’nin Bir Gerekçesi var mı ?

İsrail ile Türkiye nin Çok Yakın İlişkisi Olması için AKP’nin Bir Gerekçesi var mı ? Böyle bir Devlet ciddiyeti olamaz ,Ama benim vatandaşıma yutturulur

İsrail ile Türkiye’nin Çok Yakın İlişkisi Olması için AKP’nin Bir Gerekçesi var mı ?

İsrail ile Türkiye nin Çok Yakın İlişkisi Olması için AKP’nin Bir Gerekçesi var mı ? ; İsrail’in KUDÜS’ü  Başkent yapma olayını biliyorsunuz en büyük tepkiyi Tayyip Erdoğan vermişti .Hatta  Filistin halkı da ayağa kalkmıştı sonu da çok kötü bitmişti . Amerika yapamaz filan diyordu BİRLEŞMİŞ MİLLETLERE  başvurduk oradan oylamalar yapıldı vs. Amerika filan ne  oldu peki sonuç. Bunların hepsi güzel numaralar Tabii benim iyi eğitim almamış düşük gelirli alt düzey kardeşim devlet yönetiliyor diye anlatmaya çalışıyoruz. Bu kadar laf söyleyeceksin Ondan sonra döneceksin hiçbir şey olmamış gibi yani bu şu anda, İsrail ile Türkiye nin çok yakın ilişkisi olması için AKP’nin bir gerekçesi var mı ?

Kavga etmeden önce vardı, kavga ettim bitirdin verdin cahil halka gazı şimdi ne oldu ? Uluslararası bir planın parçaları burada diyorlar ki, Tayyip Erdoğan’a da İsrail İle İyi geçineceksin Peki efendim inanın böyle oluyor. Peki  Birleşik Arap Emirlikleri ne şerefsiz diyordunuz ya hani bu yıllar önce değil yani, Birleşik Arap Emirlikleri dediğin yani Türkiye için vazgeçilmez falan değil . Orada ne oluyor Amerika diyor ki, Bak arkadaş ben de yeni bir dünya düzeni kuruyorum burada akıllı ol ses çıkartma.

Böyle bir Devlet Ciddiyeti Olamaz

Emin olun yakında Suudi Arabistan’a da gidecekler O katil dedikleri bütün dünyaya ses kayıtlarını dinlettirdikleri bu adam var ya böyle bir kanlı katil diye bas bas bağırıyorlar dı. Ben bunlar artık karşılaşmam dediğim sallanan unsuruna da gidecekler Çünkü  Amerika bu konuda talimat veriyor Bunlar la aran iyi olacak diyor ben burada bir düzen kuruyorum o düzene fırsattan istifade üç beş kuruş da para alırız diye,her türlü omurgasızlığı yapıyorlar.

Böyle bir Devlet ciddiyeti olamaz ,Ama benim vatandaşıma yutturulur işte  yani devletlerarası Ezeli düşmanlıklar olmaz falan filan diyerek kandırırlar. Madem çıkarımız vardı niye bozdunuz ilişkileri.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.