Kuklalar ve İrade-i Milliye

Kuklalar ve İrade-i Milliye Milletin iradesi, Meclise YASAKTIR! Yıllardır siyasi partilerin, TAM BAĞIMSIZ olmayan ülkelerde, sadece halkı aldatması oyunu dur

Kuklalar ve İrade-i Milliye

Kuklalar ve İrade-i Milliye; Kuklalar, KUKLACI’nın elindeki ipin hareketlerine göre oynarlar. Sahnenin hipnozuna kapılmış seyirciler bazen ağlar bazen çılgınca alkışlarlar.
Biz burada milletimize, izledikleri şeyin bir KUKLA TİYATROSU olduğunu haykırmak ile görevliyiz.
Yıllardır sürdürülen oyun, seçim-sandık-oy oyunudur. Demokrasilerde seçim sistemi önemlidir. Ama demokrasi sadece TAM BAĞIMSIZ ülkelerde olur. Bağımsızlığını kaybetmiş, ekonomisi, siyaseti, kültürü, televizyonları, gazeteleri okulları emperyalizmin eline geçmiş ülkelerde DEMOKRASİ olmaz. Miş gibisi olur.
GERÇEK SEÇİM de olmaz. Amerikalı J.P.Morgan’ın SECSİS’i olur ama SEÇİM olmaz. Geçenlerde Amerika’da yargılanan, SECSİS sistemini kuran bilgisayar mühendisi ‘tüm seçim sonuçlarının değiştirilebildiği bir yazılımı sisteme koyduğunu’ mahkemede itiraf etmiştir.
Siyasi Partiler Yasaları SİSTEM’in gereğine göre hazırlanır. Kimler sistemin kuklasıysa sadece onlara izin vardır.

Milletin iradesi, Meclise YASAKTIR!


Bu durumda hâlâ oyla, sandıkla, seçimle ‘demokrasicilik’ oynayanlar, ‘Örgütsüz güç güç değildir’ diyerek SİSTEM’i güzellemektedirler.
Doğrudur, Esas olan ÖRGÜTLÜ GÜÇ’tür. Ama tek ÖRGÜT, SİSTEM’in kucağındaki siyasi partiler değildir.
Eğer siyasi partiler, SİSTEM lokomotifine bağlanmış vagonlara dönüşmüşse, o vagonlarda yer alarak gidilecek yer, lokomotifin götürdüğü yerdir. O nedenle 60 yıldır Türkiye’nin gittiği yön değişmemektedir. Kukla tiyatrosunun bir başka faydası, hakkını müdafaa etmek için BİR olması gereken MİLLET’in siyasi parti vagonlarına ayrılmasıdır. Ayrı vagonlarda olanlar, çıkarları için birleşemezler.
Türkiye yıllardır ‘muhafazakar’, ‘ilerici ’ diye iki kutba ayrılmıştır. Biri Allah’la diğeri Atatürk’le aldatılmaktadır. Her ikisi de özenti bir batıcılığın kurbanıdır. Aralarında uçurumlar vardır. İki ayrı ülkenin milletleri gibi ayrışmışlardır.


‘Futbol takımı taraftarlığı’, Milli Birlik Ruhunu Geride Bırakmıştır


OYSA bu millet “Siyasi partilerle değil, MİLLİ BİRLİK RUHU ile bu vatana sahip çıkmıştı.
Bunu hatırlattığımız zaman ‘O çok eskidendi’ ‘O zaman fiili işgâl vardı’ diyenlere şartları yeniden gözden geçirmelerini öneririz. Diyarbakır’da, Hatay’da, Malatya’da, Ankara’nın göbeğinde, Sivas’ta, Trabzon’da, Edirne’de bölük bölük dolaşan yabancı asker ve istihbarat ajanları yanı sıra, içerden devşirilmiş yerli memurlarını, bakanlıklar içinde oturan yabancı ‘uzmanları’ görmek için kapalı gözlerini açmaları yeterli.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.