Ortadoğu’nun Terörist Çöplüğü Hatay Sınırı

Ortadoğu’nun Terörist Çöplüğü Hatay Sınırı Türk Belediye Başkanı’nın Reyhanlı’da Seçilme Şansı Yok.Gerçeği Sadece AKP ve Erdoğan Hükümeti Biliyor

Ortadoğu’nun Terörist Çöplüğü Hatay Sınırı

Ortadoğu’nun Terörist Çöplüğü Hatay Sınırı ; Belediye Başkanı olarak benim bu konudaki düşüncelerimi önemli olduğunu ve gelecekte 20 yıl sonra bizim çocuklarımızın torunlarımızın bizim gibi yöneticilerden hesap soracağını düşünüyorum. Nesillerimizin geleceği için biz bugün de hem devletimizi hem de bu devletimizi yöneten hükümeti bilgilendirmek ve belli konularda da ne yapılması gerekeni söylemek zorundayız.

Türk Belediye Başkanı’nın Reyhanlı’da Seçilme Şansı Yok

Gelinen noktada mesela Türk Belediye Başkanı’nın Reyhanlı’da seçilme şansı yok. Mesela 4-5 tane aday olsa Yayladağı’nda da Türk Belediye Başkanı seçilme şansı yok. Şimdi siz oradaki Suriyelileri hepsini Türkiye Cumhuriyeti Devletinin nüfus kağıdını verdiğiniz an hiç bir Türk Belediye Başkanının seçilme şansı yoktur. Mesela güncel olarak 99 bin civarında Türk var Reyhanlı’da ama kritik olan ise çok daha fazla sayıda Suriyeli var biz rakam verdiğimiz zaman da yetkili arkadaşlarımız bizimle ilgili suç duyurusunda bulunuyor.

Gerçeği Sadece AKP ve Erdoğan Hükümeti Biliyor

Ama gerçek Neyse biz onu söylemek zorundayız, gerçeklerle hem yaşamayı öğreneceğiz hem de çözüm noktalarını bulmak zorundayız. Şöyle söyleyeyim geçen dönem üç buçuk yıl önce oy kullanan Suriyeli sayısı 13 bindi, şu anda bir buçuk yıl önceki rakamlara baktığımızda 18100 kişiydi şu anda daha fazladır yani bir buçuk yıl önceki 18100 sadece Yayladağı’nda 28000 civarında seçmem vardı, Bir buçuk yıl önce 8100 tanesi Suriyeli. Sonuç olarak elimizdeki veriler 1.5 Yıl öncesine dayalı veriler güncel verilerin ne kadar olduğunu sadece AKP ve Erdoğan Hükümeti biliyor.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.