REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SON TURK HABER

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sedat PEKER’in Açıklamaları Sonrası AKP Her Türlü Tavize Açık

Sedat PEKER’in Açıklamaları Sonrası AKP Her Türlü Tavize Açık Türk Halkının Yolsuzlukların Boyutu ile İlgili Bilinç Seviyesi Yeni bir Aşamaya Ulaştı 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sedat PEKER’in Açıklamaları Sonrası AKP Her Türlü Tavize Açık
10 views
27 Ekim 2022 - 0:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sedat PEKER’in Açıklamaları Sonrası AKP Her Türlü Tavize Açık; Zafer Partisi’nin kaçaklar ve Suriyeli sürüngenler haricinde başka bir politikasının olmadığı Saray rejim ve muhalefet tarafından zaman zaman iddia ediliyor. Oysa bizim Cumhuriyeti kuruluş esasları üzerinde tekrar inşa etmek için hazırlamış olduğumuz program, Cumhur ve Millet İttifakının hayallerinin dahi yetişemeyeceği ölçüde kapsamlı. Kaçakları vatanlarına geri yollamakla kalmayacağız yolsuzluk sonucu elde edilen ve Türkiye’den kaçırılan paraları da Türk milletine geri vermek üzere ülkemize getireceğiz.

Sadece sığınmacıları vatanlarına kaçakları vatanlarına geri yollamakla kalmayacağız yolsuzluk sonucu elde edilen ve Türkiye’den kaçırılan paraları da Türk milletine geri vermek üzere ülkemize getireceğiz ve bu konuda nasıl Türk halkı bize inanıyorsa Türk halkını soyanlar dan hesap sorulması konusunda da aynı kararlılığı göstereceğiz .Sedat PEKER’in konuşmasının engellenmesi için Milli meselelerde iktidarın taviz vermeye hazır olduğunu görüyorum ve düşünüyorum, şu ana kadar yapmış olduğu açıklamaları dikkate alırsak ve açıkladıkları şeylerin küçük dosyalar olduğunu düşünürsek herhalde bildiklerinin ve belgelediklerinin büyük dosya olarak gerçekten çok daha önemli deliller ortaya koyacağını ve mahkemede yolsuzluğun boyutlarını en iyi bilenlerin başında gelen Sedat Peker’in Tanık koruma programı kapsamında Türkiye’ye geri dönmesini sağlamak için böyle bir adım atıyoruz.

Türk Halkının Yolsuzlukların Boyutu ile İlgili Bilinç Seviyesi Yeni bir Aşamaya Ulaştı 

Türk halkı yolsuzlukların hep farkında olduğu ama yeteri kadar gündem olmadığını ve AKP tarafından halkımız yanlış bilgilendirilerek yolsuzluğu normal olarak kanık sandığı açıkça görülmektedir. Çünkü yolsuzluğun boyutlarının ne kadar büyük olduğu Halkımızdan saklandı üstü örtüldü.  Ancak son 20 yılda gerçekleşen yolsuzluklarla ilgili halen Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı Sedat Peker açıklamalar yapmaya başlayınca Türk halkının yolsuzlukların boyutu ile ilgili bilinç seviyesi yeni bir aşamaya ulaştı. Yolsuzlukların boyutları ve yaygınlığı daha iyi anlaşır hale geldi. 

 Milli Meselelerde İktidarın Taviz Vermeye Hazır

Sedat Peker kendisinin de ifade ettiği gibi AKP karşıtı olarak tanınan bir vatandaşımız değildir. Aksine AKP’ye uzun süre politik olarak destek olmuştur bunu kamuoyu önünde açıklamıştır da bundan dolayı, Sedat Peker’in yapmış olduğu açıklamalar iktidar karşıtı ve iktidar yanlısı geniş halk kesimlerin de büyük ilgi gördü ve devamı konusunda da merakla takip edildi ama, Sedat Peker’in açıklamaları başta AKP’nin kirlenmiş yöneticileri olmak üzere yozlaşmış iktidarın içinde büyük bir panik yarattı. Sedat Peker‘in konuşmasını engellemek için büyük bir uluslararası boyutu olan kampanya başlatıldı ve bu kampanyanın zaman zaman Sedat Peker‘e suikast düzenleme iddialarına kadar ulaştığını gördük . Sonuç Olarak Sedat PEKER’in konuşmaması yönünde AKP’nin Milli Güvenlik konusunda taviz vermeye hazır olduğunu görüyorum.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu