Suriyeliler Bombalandıkları İçin Gelmediler, Gelmeleri İçin Bombalandılar

Suriyeliler Bombalandıkları İçin Gelmediler, Gelmeleri İçin Bombalandılar ; Sığınmacılar Erdoğan’ın sigortası gibi batı’ya karşı sigortası

Suriyeliler Bombalandıkları İçin Gelmediler, Gelmeleri İçin Bombalandılar

Suriyeliler Bombalandıkları İçin Gelmediler, Gelmeleri İçin Bombalandılar ; Sığınmacılar Erdoğan’ın sigortası gibi batı’ya karşı sigortası yani. Dış dünyada yaptığı aklınca Otoriterliği Ülkemize de yapıyor. Bunun en açık göstergesi Rejimi, Anayasayı askıya almasının hukuku yok etmesinin görmezden gelinmesini sağlamak için, Sığınmacıları rehin gibi tutuyor bir anlamda. Zaten bunu yakın zaman da defaten söyledi. AB ye açarım sınır kapılarını dediği dönemi hatırlıyoruz. Rehin tuttuğu Sığınmacılara  Müslümanlık kardeşlik hikayeleri hiç inandırıcı değil. Erdoğan elini sağlam tutarak Sığınmacıları Pazarlık kozu olarak kullanıyor batıya karşı.

kürdistanı Kurma Projesi

Ancak ortada o kadar vahim bir tablo var ki Türk Devleti içeriden hızla parçalanıyor ve bu 84 Milyonun rızası ve sessizliği ile oluyor.

Ümit ÖZDAĞ ne diyor; Büyük Kürdistan için  Suriye’nin Türkiye’nin ardından sonra İran gelecek sırada. Birbirimize düşünmediler bizi alevi-sünni diye birbirimize düşüremediler ama şimdi burada bir başka milliyeti bizim içimize soktular bu bölgeyi karıştıracak lar bu bölge ile biz meşgulken emperyalizm Mersin ve Hatay dan  müdahale edecek. Çünkü biz bunu görüyoruz Bu İsrail’in güvenliği için büyük kürdistanı kurma projesi .

Diğer taraftan Hatay Belediye başkanı Lütfü SAVAŞ çarpıcı tespitlerde bulunuyor özetle diyor ki; Ebe ve hemşirelere soruyoruz Bugün kaç çocuk doğdu 10 çocuk diyorlar, Doğan 10 çocuktan 8’i Suriyeli ikisi Hataylı.

Suriyeli kadınların doğurganlık çağındaki doğum oranı 5.3 Türkler de ise 2.2 yine bakıyorsunuz TÜİK verilerine 2020’deki verilenler Türk kadınlarının doğum oranı doğurganlık süresince 2.08 Bir de çok eşlilik var Suriyeliler de bunun dışında bakıyorsunuz geçen ay yayınlanan bir yayında sadece ilk 9 yaş 0 yaş arası çocuk 1 milyon 69 Suriyeli çocuk var, Bir de şu anda 12. yılında 2 yılda 11 yaşından itibaren bakacak olursak 0 – 11 yaş arasına şu anda Muhtemelen 1200000 – 1300000 civarında çocuk var.

Sığınmacılar Erdoğan’ın Sigortası

Hatay’da bulunan Suriyeli sayısı Akdeniz bölgemizdeki 46 şehirden daha fazla. Ama şu var Türkiye’de şimdi bunlara vatandaşlık veriyor. Hatay’da 2019 seçimlerinde 13000 kişi oy kullandı şu anki verilere göre 18000 kişi oy kullanacak sadece Hatay’da. Sığınmacılar Erdoğan’ın sigortası gibi hükümranlığını kaybetmemek için bunu kasıtlı yapıyor.

Suriyeliler Bombalandıkları İçin Gelmediler, Gelmeleri İçin Bombalandılar Sığınmacılar Erdoğan’ın sigortası gibi hükümranlığını kaybetmemek için bunu kasıtlı yapıyor.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.