Türk Milletinin Vatanı Dünyanın Lunaparkı Değil

Türk Milletinin Vatanı Dünyanın Lunaparkı Değil Saray ve Rejiminin yıkım sürecine Sarı muhalefet gibi seyirci kalmayacağız.

Türk Milletinin Vatanı Dünyanın Lunaparkı Değil

Türk Milletinin Vatanı Dünyanın Lunaparkı Değil; Bu Milleti birbirine düşman ettiler, bir taraftan Erdoğan Öbür taraftan sarı muhalefet milleti ayrıştırdılar adeta bu ülkede iki tane millet varmış gibi bir ortam yarattılar bu kabul edilir bir durum değil. Biz aynı büyük milletin evlatları olarak aynı coğrafyada bin seneden beri birliğimizi muhafaza edebiliyorsak bu coğrafyada eğer egemen bir Ulus olarak varlığımızı sürdürüyorsak bu içimizdeki Milli Birliği muhafaza etmemiz den ötürüdür. Etrafımız bu kadar düşmanla sarılıyken ERDOĞAN’ın her vesile ile bu milleti düşmanlaştırması aşağılaması kabul edilemez .

Stratejik Göç Tuzaklarıyla Ülkemizi Böldürmeyeceğiz

Çıkarılan Cumhurbaşkanlığı kararnamelerinin sayısı 50 ise bunun 30 tanesi diğer çıkarılan 20 tane yi iptal etmek için çıkartılıyor. Bir devlet tablosu var önümüzde kaosa sürüklenmiş, liyakat ilkesi terkedilmiş Devlet tarikatlar ve cemaatler arasında pay edilmiş, O bakanlık bu tarikatın bu bakanlık şu tarikatın sanki devlet Türk’ün Devleti değil, Bir Parti Devleti’ne dönüştürülmüş. Bu coğrafyayı Afganistan, Suriye ve Irak iç savaşlarında yaşanan süreçlere benzer tetiklemelere kurban etmeyiz. Biz Anadolu‘da huzur istiyoruz, Barış istiyoruz ve stratejik göç tuzaklarıyla ülkemizin bir felakete sürüklenmesine, Saray ve Rejiminin yıkım sürecine Sarı muhalefet gibi seyirci kalmayacağız. Suriyeli ve Afganlar  Türkçe bilmiyorlar Türk siyasi hayatını bilmiyorlar, bu topraklarda hiç bir söz hakları yok, buna rağmen bu siyasi partilerin onlara söyleyecek tek bir sözleri var o da bizim partiye oy ver olacak, onlar da öyle yapacaklar. 

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.