Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler Terörden Beslenen Siyasetçiler Var Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler; Bu ülkenin yarısına düşmanlık yapan siyasetçi o terör örgütlerine çalışıyor demektir. Daha ortada net bir şey yok iken toplumun bir kesimini itham eden siyasetçi terör örgütlerinin maşası olmuş demektir. Hangi niyetle yapıyorlar bilmiyorum hem Süleyman Soylu’nun üslubuna bakıyorum hem Devlet Bahçeli’nin üslubuna bakıyorum, Türkiye’yi bölmeye and içmiş siyasetçi görüyorum orada.

Terörden Beslenen Siyasetçiler Var Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Terörden beslenen siyasetçiler var bildiğin Terörden besleniyorlar çıkıyorlar bir terör saldırısı olduğunda biz acımızla endişemiz ile başbaşa kalmışken ayrıştırıcı düşmanlaştırıcı toplumun bir kesimini aşağılayan, Bir partiyi öbür Partiye düşman gösteren, Bahçeli’nin konuşmasına bakın bir terörün saldırdığı ülkenin siyasetçisi değil Bahçeli. Devlet Bahçeli ne yazık ki Bu Ülkeyi Bölmeye And İçmiş Bir Siyasetçi gibi konuşuyordu. Bugün bir terör saldırısının olduğu Ülkelerde  insanlar kenetlenir ayrıştırma yapılmaz önüne gelene vatan haini denilmez, önüne geleni aşağılamak bilimum terör örgütlerinin Hedef aldığı Türkiye’nin siyasetçisi bu ülkenin yarısına düşmanlık yapmaz. Bu ülkenin yarısına düşmanlık yapan siyaseti o terör örgütlerine çalışıyor demektir.

Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Bu ülke halkı ne oldu kim yaptı açıkça bilmemiz lazım öyle ya ama bir bakıyorsunuz, sosyal medyayı kapattılar kapkaranlık bir ortam yarattılar. 24 saat kimse bir soru soramadı televizyon ekranlarını RTÜK kontrolü altında belli bir şeylerin yayılmasına odaklanılan televizyonları geriye kalan gerçek haber alma şansı hiç bir yerde kalmadı. Saatler sonra baktık ki saçma sapan konuşan sokak kabadayısı ndan daha berbat bir dille konuşan biri İçişleri Bakanının söyledikleri ile baş başa kaldık.

Ne İş Yapıyor Bu Türkiye’yi Bölmeye And İçmiş Siyasetçiler

Daha önce bize ülkede 120 tane terörist kaldı ayakkabı numaralarını bile biliyoruz diyen gayri ciddi bu kadar gayri ciddi bir adamın, İçişleri Bakanı adı üzerinde Olayın olduğu gün Türkiye’nin İçişleri Bakanı İDLİB’de konut açılışı yaparken bu saldırı oluyor. Bu ülkenin güvenliği ile meşgul olması gereken adam Suriye İDLİB’de Konut açılışı yapıyor. Senin işin konut yapmak mı ? Bu ülkenin İçişleri Bakanı ülkenin bu ülkenin en yakın müttefiklerinden Kıbrıs’tan Azerbaycan’dan sonra bayrağını koydukları, Amerika’ya açık bir şekilde meydan okudu taziye mesajlarına geri iade ediyorum dedi. Bu ülkenin kaderiyle oynamak değil de ne dir?  Ben Süleyman Soylu gördüğümde Saddam’ın son günlerini hatırladım Irak işgali döneminde, Her birimiz televizyon başında ne olacak acaba Saddam televizyonda ABD yi bitireceğiz daha savaş başlamadı ABD yi mahvedeceğiz dedikten sonra ortada ne Saddam nede Irak Kaldı.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.