Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor Sadece Baskı Meselesi Değil  Başka bir Ruhları Başka bir Karakterleri var Utanmıyorlar

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor; Şu an Türkiye’de herhangi bir Allah’ın kulunun muhalif kesimden izinsiz gösteri yapma hakkı var mı? Anayasaya göre yasalara göre yolsuzluk yapmak suç uyguluyor musun? Bakanların yolsuzluk yaptığı çıkıyor ortaya kendi şirketinden dezenfekte aldığı çıkıyor ortaya veyahut bir milletvekilinin yüzlerce yolsuzluk ve usulsüzlük yaptığı gerçeği bunlarla ilgili bir şey yapıyor musun?

Sadece Baskı Meselesi Değil

Hayır şimdi hukuku yok etmiş, Anayasa Mahkemesi‘nin üyelerini kendi atıyor bir partinin genel başkanı sıfatıyla örneğin, Yargıtay HSYK üyeleri benzer bir durumda. Yargıyı hukuku yok etmiş medyanın yüzde doksanı fiili olarak kontrol altına almış sadece baskı meselesi değil, Devletin Bankası‘ndan kredi verilmişti kendine yakın bir işadamına yaklaşık 700 milyon dolarlık krediyi o medyayı satın aldırmış ya biz ödemişiz parasını. Adam medyayı susturmuş öbür taraftan Tonlarca hukuksuzluk yapmış hukuk ve demokrasi anlamında yok etmiş neredeyse şimdi de 2023 e giderken topluma seçime giderken diyor ki; Gelin Türkiye’yi Yüzyıllık bir şeye dönüştürelim.

Utanma Duygusunu Kaybetmiş Bize Gelin Diyor

 Başka bir Ruhları Başka bir Karakterleri var Utanmıyorlar

İnsanda biraz utanma olur diye bakıyorum tamam siyaset böyle bir şey anlıyorum ben bu siyasetçileri, Bu siyasetçilerden herhalde bizim anlamadığımız başka bir şeyden oluşuyor lar etten kemikten başka bir ruhları onların başka bir karakterleri var. Yani başka bir şey yapıp bambaşka bir şey söyleye biliyorlar bambaşka bir vaadde bulunabiliyorlar bugün söylediklerinin tersini de yapabiliyorlar bu kadar anlaşılır bir şey alıştık artık bunlara.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.