Yeni Roma Başpiskoposu Kim Yeni Roma Devleti Neresi ?

Yeni Roma Başpiskoposu Yeni Roma Devleti neresi ? Ekümenik kim ? Konstantinopolis Yeni Roma Başpiskoposu Ekümenik Patrik

Yeni Roma Başpiskoposu Kim Yeni Roma Devleti Neresi ?

Yeni Roma Başpiskoposu Kim Yeni Roma Devleti Neresi ?; Bahreyn'de dinlerarası diyalog toplantısı yapılıyor. Bartholomeos, Konstantinopolis-Yeni Roma Başpiskoposu Ekümenik Patrik olarak katılıyor. 

Türk Büyükelçi de toplantıda. Körler sağırlar birbiri ağırlıyor. Ekonomik sıkıntıyla boğuşan gariban Türk Milleti olanlardan habersiz iktidar sahibi, Akp ihanette sürekli level atlıyor. Türkiye’yi kum torbası etti, gelişine vurduruyor.

Yeni Roma Başpiskoposu Kim

Yeni Roma Başpiskoposu Ekümenik Patrik

Dünya basınında haber şu şekilde servis ediliyor; Ekümenik Patrik Bartholomew, “Diyalog için Bahreyn Forumu: İnsanların Bir Arada Yaşaması İçin Doğu ve Batı” konferansında yaptığı konuşmada, “Ortodoks Hristiyanlığın diğer dinler ve mezheplerle uzun bir birlikte yaşama deneyimi vardır” dedi.

Bakın Fatih Kaymakamlığına bağlı kilisenin Başpiskoposu Bahreyn’de kendini ne sıfatla tanıtıyor!!

“Konstantinopolis – Yeni Roma’nın Başpiskoposu ve Ekümenik Patrik”

Yeni Roma Devleti neresi ? Ekümenik kim ?

Bu Papaz hakkında “devletin bölünmez bütünlüğüne karşı faaliyet yürütmekten” derhal soruşturma açılıp; -Konstantinopolis neresi? -Yeni Roma Devleti neresi? -Ekümenik kim? diye sorulmalı! – Pasaportu iptal edilmeli!

Batu Trakya’da seçilmiş müftüye yapılan muamele mütekabiliyet esasına göre bu papaza da yapılmalıdır!

Bu sıfat ve yakıştırmaları kullanması yasaklanmalıdır!

Hayal budur!!! İSTANBUL’DA Vatikan benzeri EKÜMENİK DEVLET!! EKÜMENOPOLİS!! Uyanalım artık Allah aşkına!!

Yeni Roma Başpiskoposu Kim

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.